پیروزی استرشوند با گلزنی سامان قدوس + مقایسه‌ی مشخصات اکسپریا XZ2 با دو رقیب اصلی – دیجیاتو – تبادل لینک سه طرفه

 خبرگزاری فارس: در دومین هفته از پیکارهای جام حذفی فوتبال سوئد، استرشوند میزبان آتویدابرگ بود و این دیدار را با برتری 2 بر صفر به پایان رساند

 خبرگزاری فارس: در دومین هفته از پیکارهای جام حذفی فوتبال سوئد، استرشوند میزبان آتویدابرگ بود و این دیدار را با برتری 2 بر صفر به پایان رساند.

این دومین برد استرشوند در این پیکارها بود و باعث شد تا این تیم در گروه E شش امتیازی شود و بالاتر از کالمار 4 امتیازی قرار بگیرد.

گل اول این بازی را سامان قدوس مهاجم ایرانی استرشوند در دقیقه 65 و هوپکات در دقیقه 89 دیگر گل این دیدار را به ثمر رساندند.

——————-

تلفن‌های هوشمند اکسپریا جدید سونی در کنفرانس این شرکت ژاپنی معرفی شدند و با توجه به رونمایی سامسونگ از پرچمداران جدیدش یعنی گلکسی اس 9 اکنون توجه کاربران به این گجت‌ها جلب شده و آنها با بررسی ویژگی‌های موبایل‌های مختلف سعی دارند مدل بعدی خود را گزیده تا بالاخره روزی آن را انتخاب کنند

اما سوال اساسی اینجاست؛ آیا این موبایل توان مقابله با گلکسی سامسونگ اس 9 و پرچمدار گوگل یعنی پیکسل XL  را خواهد داشت یا خیر؟ در جدول ذیل مقایسه‌ای کامل میان این چند گجت صورت گرفته که نتیجه گیری را به کاربر واگذار نموده است.

تلفن‌های هوشمند اکسپریا جدید سونی در کنفرانس این شرکت ژاپنی معرفی شدند و با توجه به رونمایی سامسونگ از پرچمداران جدیدش یعنی گلکسی اس 9 اکنون توجه کاربران به این گجت‌ها جلب شده و آنها با بررسی ویژگی‌های موبایل‌های مختلف سعی دارند مدل بعدی خود را گزیده تا بالاخره روزی آن را انتخاب کنند.

اسنپدراگون ۸۴۵، درصد تصویر ۱۸:۹ و قابلیت لرزش پویا، اکسپریا XZ2 سونی را به انتخاب جالبی تبدیل کرده است. با اینکه تلفن هوشمند سونی در برابر دیگر رقبا و مشخصات فنی آنها حرفی برای گفتن ندارد اما می‌تواند طرفداران اکسپریا و سونی را رازی نگه دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *