وقت دعوت شدن کاوه به تیم ملی است + سرویس موسیقی اختصاصی تسلا به زودی راه اندازی می شود – دیجیاتو – تبادل لینک سه طرفه

ایران ورزشی: کاوه رضایی با اینکه برای استقلال خوب و تاثیر گذار بازی می کرد هیچ گاه به اردوی تیم ملی دعوت نمی شد. این اتفاق برای کاوه خیلی ناراحت کننده بود و همین مسئله سبب شد تا کاوه رضایی تصمیم به ترک استقلال تهران بگیرد و راهی تیم شارلوای بلژیک شود
این روزها حضور کاوه رضایی در تیم شارلوای بلژیک یک حضور تاثیر گذار است. او در بازی دیشب شارلوا زننده دو گل از سه گل تیمش بود و رای به ادامه تور ارمنستان صدرنشینی شارلوا داد و باید گفت الان وقت دعوت شدن کاوه رضایی به تیم ملی است.

کاوه با این عملکرد در شارلوا به خوبی نشان داد تیم ملی و بازی در تیم  ملی را دوست دارد و هر سختی را تحمل خواهد کرد تا دوباره پیراهن تیم ملی را برتن کند. البته اگر کاوه رضایی برای بازی با کره جنوبی و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت شود کار سختی برای بازی کردن پیش رو دارد چرا که تیم ملی با ترافیک مهاجم خوب روبرو است. تور آنتالیا نوروز 97 سردار آزمون، مهدی طارمی، رضا قوچان نژاد، کریم انصاری فرد بی صبرانه منتظر حضور در ترکیب تیم ملی هستند.

ایران ورزشی: کاوه رضایی با اینکه برای استقلال خوب و تاثیر گذار بازی می کرد هیچ گاه به اردوی تیم ملی دعوت نمی شد. این اتفاق برای کاوه خیلی ناراحت کننده بود و همین مسئله سبب شد تا کاوه رضایی تصمیم به ترک استقلال تهران بگیرد و راهی تیم شارلوای بلژیک شود.
——————-

اخیرا تور قشم زمینی تصاویر جدیدی در فضای مجازی قرار گرفته اند که ظاهرا نوعی سرویس استریم موسیقی به نام TTunes را به تصویر می کشند و آنطور که گفته شده این سرویس به شرکت تسلا تعلق دارد

تصاویر را فردی با اسم مستعار «گرین» بعد زیر و رو کردن نرم افزار تسلا بدست آورده و آنها را در اختیار وبلاگ Electrek قرار داده که اخبار مربوط به این شرکت را پوشش می دهد.

البته تور مسافرتی خارجی هنوز مشخص نیست که آیا تسلا قراردادی را هم با شرکت های فعال در عرصه موسیقی به امضا رسانده یا اینکه TTunes صرفا در دست تهیه است و زمان راه اندازی اش مشخص نشده.

در اینجا باید اشاره کنیم که احتمال تغییر اسم این سرویس در زمان عرضه چندان هم بعید نیست و هنوز نمی دانیم که آیا تسلا در نظر دارد مبلغی را به عنوان آبونمان تور هوایی تبریز از کاربرانش دریافت کند یا اینکه آن را به صورت رایگان در اختیارشان بگذارد.

در مورد امکانات نرم افزار تست شده توسط گرین باید بگوییم که گزینه ای برای گوش دادن به کانال رادیوی اینترنتی TuneIn دارد و علاوه بر این کاربرانش می توانند به موزیک های ذخیره شده روی موبایل خود نیز از طریق آن دسترسی داشته باشند. یک تب موسوم به «Streaming» و البته آپشن جدیدی به اسم TTunes هم در میان گزینه ها به چشم می خورد.

اخیرا تور ارزان بانکوک تصاویر جدیدی در فضای مجازی قرار گرفته اند که ظاهرا نوعی سرویس استریم موسیقی به نام TTunes را به تصویر می کشند و آنطور که گفته شده این سرویس به شرکت تسلا تعلق دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *