ماشین لباس شویی QuickDrive سامسونگ با سرعتی خیره کننده لباس های شما را می شوید – دیجیاتو + ونزوئلا، دولت فرانسه را امپریالیست خواند – تبادل لینک سه طرفه

دن هاروی «Dan Harvie» به عنوان مدیر ارشد محصولات خانگی سامسونگ در اروپا امروز به صورت رسمی از ماشین لباس شویی جدید سامسونگ با عنوان QuickDrive رونمایی کرد
طبق ادعای سامسونگ این افزایش کارایی به دلیل طراحی ویژه موتور این ماشین لباس شویی و تعبیه محفظه های دوگانه در آن است. ضمن این که به لطف یک اپلیکیشن اختصاصی کاربر می تواند عملکردهای تور کیش ارزان مختلف و وضعیت شسشو در QuickDrive  را از راه دور و از طریق موبایل خود کنترل نماید.

دن هاروی «Dan Harvie» به عنوان مدیر ارشد محصولات خانگی سامسونگ در اروپا امروز به صورت رسمی از ماشین لباس شویی جدید سامسونگ با عنوان QuickDrive رونمایی کرد.

اما ویژگی ممتازی که QuickDrive را از سایر محصولات این شرکت یا سایر رقبا متمایز می سازد، مربوط به مدت زمان لازم برای شستشوی لباس ها است. این محصول می تواند لباس تور ارزان بدروم ها را تا دو برابر سریع تر از دیگر ماشین ها بشوید، بدون آن که تمیزی لباس ها در این میان فدا شود.

کمپانی کره ای هنوز قیمت این محصول را اعلام نکرده، اما تصور می شود برچسب قیمت آن مشابهت زیادی با برچسب 1499 دلاری مدل AddWash داشته باشد.

این تور مالزی نوروز 97 محصول نیز به مانند دیگر ماشین های لباس شویی سامسونگ از قابلیت AddWash برخوردار است. به این معنی که دربی کوچک روی در اصلی آن تعبیه شده تا کاربر بتواند در حین شستشو نیز لباس هایی را به مخزن آن بیافزاید.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، ونزوئلا دولت فرانسه را به پیوستن به تور ارزان سریلانکا آنچه «کمپین امپریالیستی» و تبدیل دولت سوسیالیستی این کشور به دیکتاتوری متهم کرد
دولت ونزوئلا امروز در پاسخ به این اظهارات ماکرون با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: مطرح کردن چنین اظهاراتی حمله به نهادهای (دولتی) ونزوئلا بوده و به نظر می رسد (فرانسه) وسواس امپریالیستی بی پایانی را با حمله به مردم ما در پیش گرفته است.

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، ونزوئلا دولت فرانسه را به پیوستن تور ارزان مالدیو به آنچه «کمپین امپریالیستی» و تبدیل دولت سوسیالیستی این کشور به دیکتاتوری متهم کرد.
دولت ونزوئلا در ادامه این بیانیه آورده است که انتخابات مجلس (موسسان) و انتخابات پیش روی دولت در این کشور نشان دهنده سلامت دمکراسی در ونزوئلا است.

بر اساس این گزارش این سخنان دولت ونزوئلا پس از آن مطرح می شود که «امانوئل ماکرون» رئیس جمهوری فرانسه روز گذشته دولت «نیکلاس مادورو» را به سیستمی دیکتاتوری تور اهواز نوروز 97 تشبیه کرد که برای بقای خود فاجعه انسانی بی سابقه ای را علیه مردم این کشور به راه انداخته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: اظهارات رئیس دولت فرانسه نشانگر عدم وجود آگاهی وی از حقیقت ونزوئلا است که مردم آن در آرامش کامل زندگی می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *