قیمت و تاریخ عرضه موبایل های جدید سونی مشخص شد – دیجیاتو + سفر رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت به عراق – تبادل لینک سه طرفه

اکسپریا XZ1 در کنار XZ1 Compact و XA1 Plus امروز معرفی و تاریخ عرضه و قیمت آن ها نیز اعلام شد
به صورت جهانی، اکسپریا XZ1 از 19 سپتامبر برای عرضه جهانی آماده خواهد شد در حالی که مدل کامپکت تا 4 اکتبر از راه نمی رسد. از همه دیرتر نیز XA1 Plus در تاریخ 20 اکتبر به فروشگاه ها خواهد آمد.

در منطقه خاورمیانه، فروش اکسپریا XZ1 از ده روز دیگر آغاز شده و قیمتی در تور آنتالیا حدود 2 میلیون 300 هزار تومن برای آن در نظر گرفته شده است. در حالی که خبری از ارائه مدل کامپکت در بازار خاورمیانه نیست اما اکسپریا XA1 Plus با قیمتی در حدود 1 میلیون و سیصد هزار تومن قرار است ارائه شود.

به نظر شما اکسپریاهای جدید ارزش خرید دارند یا به سراغ محصولات دیگری می روید؟

اکسپریا XZ1 در کنار XZ1 Compact و XA1 Plus امروز معرفی و تاریخ عرضه و قیمت آن ها نیز اعلام شد. قیمت اعلام شده برای این تور ارزان ایتالیا سه تلفن همراه به ترتیب 700، 600 و 380 دلار است و پیش فروش آن ها به زودی آغاز می شود.

——————-

خبرگزاری فارس: آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و محسن رضایی دبیر این مجمع و هیأت همراه، ظهر امروز برای زیارت عتبات عالیات و گفت و گو با مقامات عراقی وارد بغداد شدند
آیت الله هاشمی شاهرودی و محسن رضایی در این سفر، با حیدر تعمیر لپ تاپ ایسوس العبادی نخست وزیر عراق، شماری از وزرا و مقامات دولتی و نیز مراجع تقلید شیعه دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

هیأت عالیرتبه ایرانی در بدو ورود به فرودگاه بغداد از سوی شیخ همام حمودی، نائب رئیس اول پارلمان عراق، شیخ حلیم زهیری مشاور نخست وزیر ، ابومهدی المهندس، فرمانده حشد الشعبی عراق و علی مسجدیان، سفیر ایران در عراق مورد استقبال قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: آیت الله هاشمی شاهرودی قیمت بلیط هواپیما رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و محسن رضایی دبیر این مجمع و هیأت همراه، ظهر امروز برای زیارت عتبات عالیات و گفت و گو با مقامات عراقی وارد بغداد شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *